Regulamin  Kontakt / zgłoś nadużycie

Formaty dokumentów:
PDF (Adobe Portable Document Format) – jest jednym z najpopularniejszych formatów stosowanych podczas zapisywania dokumentów ponieważ zachowuje dokładny wygląd czcionek, kolorów i grafiki oryginału nie zmieniając go bez względu używaną platformę sprzętową oraz system operacyjny.

.DOC (Dokument programu Word ) - najczęściej używany dokument stworzony w edytorze tekstów Word, jego przewagą w stosunku do formatu pdf jest możliwość edycji.
Regulamin


Niniejszy regulamin serwisu przedstawia zasady i warunki korzystania z witryny szukajpdf.org.
Przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu każdy Użytkownik powinien zapoznać się z niniejszym Regulaminem.
szukajpdf.org to wyszukiwarka stron internetowych wyświetlająca linki do stron zewnętrznych z plikami PDF i DOC zgodne z zapytaniami przesłanymi przez użytkowników.
Administrator serwisu szukajpdf.org nie ma wpływu na zawartość stron zewnętrznych ani plików PDF i DOC się na nich znajdujących jak również na zapytanie przesłane przez danego użytkownika. Kategorycznie zabrania się użytkownikom przesyłania zapytań, które mogły by być niezgodne z prawem. Na stronie znajdują się również reklamy zewnętrznych serwisów.
Korzystanie ze strony jest bezpłatne dla wszystkich użytkowników Internetu. W przypadku pytań, uwag lub reklamacji odnośnie serwisu prosimy o wysyłanie ich na nasz adres email. Reklamacje powinny być rozpatrzone w terminie do 14 dni od zgłoszenia.
Niniejszy regulamin może ulec zmianie, informacja o zmianach zostanie opublikowana z trzydziesto-dniowym wyprzedzeniem na stronie głównej serwisu.